Otopark Kollu Bariyer

Otopark Kollu Bariyer

Otopark Kollu Bariyer : Otoparka giriş çıkış yapılırken araçları kontrol eden bir sistemdir. Otopark kollu bariyer olan yerlerde otoparka giren araçları kontrol ederek otoparka geçmesini sağlamaktadır. Otopark bariyer sistemi, apartman sitelerinde, alışverişlerde (avm), hastanelerde, işyerlerinde vb. gibi yerlerde bu sistem kullanılmaktadır.

Otopark kollu bariyer ile girmesini istemediğiniz araçları güvenlik görevlisinin bariyeri açmayarak araç girmesini engellemektedir. Yani otoparka giriş yapacak araçların güvenlik görevlisinin kontrolünden sonra kollu bariyerin kumandası ile manuel olarak kollu bariyeri açarak otoparka giriş yapmasını sağlamaktadır. Böylelikle uygun görülmeyen ya da tanınmayan araçları otoparka girmesini engelleyebilirsiniz. Gündüz ve gece şartlarına uygun tasarlanmıştır. Böylelikle otoparka giriş yapacak araçların hem gündüz hem de geceleri kollu bariyer sistemini rahat bir şekilde görebilecektir. Otopark bariyer tüm hava şartlara uygun olduğu ve dayanıklı olduğu için dış alanlarda tercih edilmektedir.

Otopark kollu bariyer özellikleri nelerdir?

  • Tüm hava şartlarına dayanıklı ve mevsim özelliklerine uygun tasarlanmıştır.
  • Otoparka giriş yapacak araçların güvenlik görevlisinin kontrolünden sonra kollu bariyerin kumandası ile manuel olarak kollu bariyeri açarak otoparka giriş yapmasını sağlamaktadır.
  • Kullanım alanları: apartman sitelerinde, alışverişlerde (avm), hastanelerde, işyerlerinde vb. gibi yerlerde bu sistem kullanılmaktadır.
  • Güvenlik görevlisinin onay verdiği araçları geçmesini sağlayan sistemdir.
  • Kolay kuruluma ve kullanıma sahiptir.
  • Otopark bariyer tüm hava şartlara uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Kartlı geçiş sistemini destekleyen kollu bariyer sistemleri de mevcuttur.
  • Gündüz ve gece şartlarına uygun tasarlanmıştır. Böylelikle otoparka giriş yapacak araçların hem gündüz hem de geceleri kollu bariyer sistemini rahat bir şekilde görebilecektir.

Otopark bariyer sistemi kurulumu yapacak bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere otopark bariyer sistemi kurulumunu yapmaktayız. Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak kurulumu yapmakta ve kurulum bittikten sonra dikkat edilecek hususlar hakkında ve ürün hakkında bütün bilgileri sizlere sunmaktayız. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.

Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak bu bölgelere hizmet veriyoruz: ………

Fiyat almak ve ürünle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a reply

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?