Otopark Araç Giriş Çıkış Sistemi

Otopark Araç Giriş Çıkış Sistemi

Otopark Araç Giriş Çıkış Sistemi, günümüzde en çok kullanılan teknolojilerden birisidir. Hızlı geçiş özelliğine sahip olan otopark araç giriş çıkış sistemi ile otoparka beklemeden hızlı bir şekilde giriş ya da çıkış yapabileceksiniz. Otoparka girişinde bulunan otopark giriş çıkış sistemi, önceden yüklenilen yazılım programa tanıtılan plakaları otomatik okutur ve tanınmış plaka tespit edildiği zaman otomatik olarak bariyer açılarak araç otoparka giriş yapabilmektedir. Ya da otoparka giriş için önceden verilen giriş kartını uzaktan tespit eder ve giriş izni verilmektedir.

Otopark araç giriş çıkış sistemini, apartman sitelerinde, alışverişlerde (avm), hastanelerde, işyerlerinde vb. gibi yerlerde bu sistem kullanılmaktadır. Bu sistem ile kaç araç giriş ya da çıkış yapan araç sayısını öğrenebilirsiniz. Otopark giriş çıkış sisteminin en büyük avantajı ise hızlı geçiş sistemine sahip olmasıdır. Yani hiç beklemeden en kısa süre içerisinde sistem tespit eder ve giriş izini vermektedir.

Otopark giriş çıkış sistemi iki tür özelliği vardır:

OGS : Otomatik geçiş sistemidir. Bu sistem ile araç içerisine yerleştirilen elektronik bir cihazdır. Otoparka giriş çıkış sistemi ise bu araç içerisine yerleştirilen elektronik cihazı (elektronik kart vs.) okutarak araç giriş izini verilmektedir.

HGS : Hızlı geçiş sistemidir. Bu sistem yeni çıkan sistemdir. HGS ile hızlı bir şekilde beklemeden otoparka giriş izini verilerek giriş yapabileceklerdir.

Otopark giriş çıkış sistemi özellikleri nelerdir?

  • Otoparka giriş veya çıkış yapan kişi sayısını ölçebilir.
  • Sistemin kurulu olduğu bölgede araç tespiti rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Hareket algılama özelliği vardır.
  • Plaka tanımlama veya uzaktan otoparka giriş – çıkış kart okuma özelliği vardır.
  • Bu sistem ile otoparka hızlı bir şekilde giriş – çıkış yapabileceksiniz.
  • Her gün sonrasında kaç araç giriş ya da kaç araç çıkış yaptığına dair kayıt sayısına ulaşabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir olay olduğu zaman hangi aracın giriş – çıkış yaptığını tespit edebilirsiniz.

Otopark giriş çıkış sistemi kurulumu yapacak bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere otopark giriş çıkış sistemi kurulumunu yapmaktayız. Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak kurulumu yapmakta ve kurulum bittikten sonra dikkat edilecek hususlar hakkında ve ürün hakkında bütün bilgileri sizlere sunmaktayız. Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak otopark araç giriş çıkış sistemlerinde işimizi özenli ve kaliteli iş olarak çalışmak en önemli amacımızdır.

Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak bu bölgelere hizmet veriyoruz: ………
Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Fiyat almak ve daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a reply

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?