Bekçi Tur Sistemleri

Bekçi Tur Sistemleri

Bekçi Tur Sistemleri : Bu yazımızda aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Bekçi tur sistemleri nedir?
  • Bekçi sistemleri özellikleri nelerdir?
  • Bekçi sistemleri kurulumu yapan firmalar nelerdir?

Bekçi tur sistemleri nedir?

Bekçi sistemleri , belirli bir bölgenin ve belirlenen zaman aralıklarda kontrol edilerek ve güvenlik bölgelerin görev bölgesinden ayrılmadan o belirlenen bölgenin güvenliğin sağlayan güvenlik sistemidir. İş yerleri, fabrikalar, otoparklar, apartman siteleri, alış-veriş merkezleri (avm), vs. gibi yerlerde bu yerlerde bir güvenlik görevlisini ihtiyaç duymaktadır. İşte burada da bekçi sistemleri girmektedir. Bu sistemle belirlenen bir bölgenin ve belirlenen zaman aralıklarda kontrol etmesini, güvenlik görevlisinin kontrol edip etmediğini görebilir ve her kontrolden sonra rapor oluşturmasını sağlamaktadır.

Bekçi tur sisteminin en büyük avantajı ise güvenlik görevlinizin kurallara uyup uymadığını görebilirsiniz. Ve böylelikle güvenlik görevlisinin devriye saatlerinde nereleri kontrol ediyor, kurallara uyup uymadığını, devriyesine kaçta başladığını ve kaçta bittiğini ve kaç tur attığını bu sistem ile öğrenebilirsiniz. Bu sistemle belirlediğiniz zaman ve güzergah araladığında devriyesini programladığınız güvenlik görevlisinin kaç tur attığını, belirlediğiniz bölgelere kurulan sisteme kartını saat kaçta okutup okutmadığını kontrol ederek sistemin size sunduğu rapor özelliği ile öğrenebilirsiniz.

Bekçi tur sistemin özellikleri nelerdir?

  • Kolay kurulum ve kolay kullanıma sahiptir.
  • Güvenlik görevlisinin belirlediğiniz bölgede saat kaçta dolaştığını, devriye saatlerine ve diğer kurallara uyup uymadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Tüm hava şartlarına uygundur.
  • Tur raporu, devriye raporu gibi raporlama özelliğine sahiptir.
  • İstediğiniz her bölgeye bu sistemi kurabilir ve güvenlik görevlisinin kontrol edilmesi gereken yerlere kart okutma sistemi kurabilirsiniz. Yani sistemde sıralama ile ilk nereyi kontrol edilmesini seçebilirsiniz.
  • Bekçi tur sistemini iş yerlerinizde, fabrikalarda, alış-veriş merkezlerinde gibi yerlerde kullanılabilmektedir.

Bekçi tur sistemlerin kurulumu yapan firmalar nelerdir?

Bekçi tur sistemleri kurulumunu yapan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Ve Personel Takip Sistemleri firması olarak teknik servisimiz ile bekçi sistemi kurulumunu en kısa süre içinde yapmaktayız. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak sizlere %100 güven ve %100 ürün kalitesi sunmaktayız. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak bu bölgelere hizmet veriyoruz: ………

Fiyat almak ve daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a reply

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?