Yüz Okuma Sistemi

Yüz Okuma Sistemi

Yüz okuma sistemi ile personel devamlılığını ve giriş-çıkış işlemlerini takip edebilirsiniz. Yani bu sisteminin en temel amacı ise personel takip işlemi olmasıdır. Bu sistem ile hızlı bir şekilde personel takibini yapabilirsiniz. Yüz okuma sistemi ile hiçbir kart ya da etiket taşımadan sadece yüz tanıtarak hızlı geçiş yapabilirsiniz. Yüksek çözünürlük sunan yüz okuma kamerası ile sizlere kaliteli bir teknoloji sunmaktadır.

Yüz okuma sistemi teknolojisi çıkmadan önce her personele bir kart ya da bir barkod etiketi verilirdi. Kart sistemi olduğu zamanlar bazı personeller bazıları kartı unutabiliyordu ve sisteme manuel olarak sisteme eklemek zorunda kalınıyordu. Artık bunlar bu sistem ile tarihe karışmış oldu. Yüz okuma sistemi ile işyeriniz de çalışan personellerinizin rahatlıkla ve beklemeden giriş çıkışları kontrol edebilirsiniz. Ve kart taşıma zorunluluğu kalkmış ve bu sorunun önüne geçilmiş oldu.

Yüz okuma sistemi ile personelinizin yüzünü otomatik algılayan ve sisteme kayıt eden bir yazılım programı güvenlik sistemleridir. Başarılı şekilde hayatımıza giren yüz okuma sistemleri kart ve şifre unutma gibi sorunları bu teknoloji ile önüne geçildi.

Yüz okuma sisteminin özellikleri nelerdir?

  • Kullanımı da kolay kolay yüz okuma sistemlerii sorunları ortadan kaldıran bir takip etme sistemidir.
  • Hızlı tanıma ve hızlı geçiş sistemine sahiptir.
  • Personel takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Personeliniz işe gelip gelmediğini ve saat kaçta giriş – çıkış yaptığını kontrol edebilirsiniz.
  • Tüm yüz çevresini kapsayacak ve tanıyacak genişlikte tasarlanmıştır.
  • Yüz okuma sistemleri göz, burun, ağız yapısına göre ölçülür, tanıtılır ve eşlenerek sisteme kayıt edilmektedir.
  • İnternet tabanlı bir güvenlik sistemidir.

Yüz okuma sistemleri fiyat konusuna gelecek olursak her okuma sisteminin özelliklerine göre değişmektedir. Kamera özelliklerine, personel sayısı kadar tanıtılma kapasitesine göre değişmektedir. Yani kısacası ürünün modeline ve kapasitesine göre fiyatlarımız değişmektedir. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.

  • Uzman ekibimizle en kısa zamanda yüz okuma sisteminin kurulumunu yapmaktayız.
  • Yüz okuma sisteminin arızanın hemen tespitini yapıp ve kısa sürede onarımını yapmaktayız.
  • Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak sizlere %100 güven ve %100 ürün kalitesi sunmaktayız.

Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak bu bölgelere hizmet veriyoruz: ………

Fiyat almak ve ürünle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a reply

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?