Termal Kamera ile Ateş Ölçme Sistemi

Termal Kamera İle Ateş Ölçme Sistemi

Bu yazımızda aşağıdaki konuları hakkında bilgileri bulabilirsiniz:

  • Termal kamera ile ateş ölçme sistemi nedir?
  • Termal kamera ateş ölçme sisteminin önemi nedir?
  • Termal kamera ateş ölçme sistemi özellikleri nelerdir?

Termal Kamera Ateş Ölçme Sistemi Nedir?

Termal kamera ateş ölçme sistemi, kişilerin uzaktan ateş ölçmeyi yarayan bir sistemdir. Termal kamera ile temassız ve net olarak ateş ölçümü gerçekleştirmektedir. Günümüzde görülen Covid-19 yani koronavirüs hastalığın en bilinen belirtisi olan vücut ısı artışı olmasıdır. Yani Covid-19 hastalığından dolayı termal kamera ve ateş ölçme sisteminin kullanımı gün geçtikçe arttığı görülmektedir. Topluluğun çok olduğu yerlerde Termal kamera ateş ölçme sistemi ile vücut ısısını tespitinde kolaylıkla ölçülebilir.

Termal Kamera Ateş Ölçme Sisteminin Önemi Nedir?

Termal kamera ve ateş ölçme sisteminin Covid-19 hastalığın en büyük belirgisi olan vücut ısısı artışı olduğundan dolayı kişinin vücut ısısını tespit edebilmek için termal kameranın kullanımı ve önemi gün geçtikçe artmaktadır. Termal kamera ateş ölçme sistemi topluluğun çok olduğu yerlerde (iş yerlerde, metrolarda, fabrikalarda, kamu binalarında, askeri kurumlarda, hastanelerde, hava alanlarında (havalimanı), Alışveriş merkezlerinde (AVM), vb.) kullanımı yaygındır. Yani topluluğun çok olduğu yerlerde Termal kamera ve ateş sistemi ile vücut ısısını tespitinde kolaylıkla ölçülebilir.

Termal Kamera Ateş Ölçme Sistemi Özellikleri Nelerdir?

  • Maskeli ya da maskesiz olarak rahatlıkla ve net ateş ölçümü yapabilmektedir
  • Yüksek ateş tespit edildiğinde alarm ayarlaması ve alarm vermesi
  • Yüksek isabetli ateş ölçümü yapması
  • Aynı anda birden fazla kişilerin vücut ısısını ölçmesi
  • Rahatlıkla kurulum yapılabilir.

Biz Bilimnet Güvenlik Ve Personel Takip Sistemleri firması olarak termal kamera ve ateş ölçme sistemini satışını ve kurulumunu yapmaktayız. Termal kamera – ateş sistemi firmalarınızda çalışanlarınızın ateşlerini hızlıca ölçebilirsiniz.. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

 Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak bu bölgelere hizmet veriyoruz: ………

Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak bizimle 7/24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?