Parmak İzi Okuma Sistemi

Parmak İzi Okuma Sistemi

Parmak izi okuma sistemi günümüzde en çok kullanılan teknolojilerden birisidir. Parmak izi okuma sistemi her teknolojilerin olduğu gibi bu sisteminde hayatımızda kolaylıklar sağlamıştır. Mesela eskiden iş yerlerde her personel geldiğine veya çıkış yaptığında bir deftere her gün imza attırılıp işten giriş veya çıkışı yapılmaktadır. Ya da hastanelerde hasta kayıt işlemi yapmak için sisteme tüm bilgiler kayıt edilmesi için saatlerce sırada beklenilirdi. Artık bunlar bu sistem ile tarihe karışmış oldu. Parmak izi okuma sistemi ile işyeriniz de çalışan personellerinizin rahatlıkla ve beklemeden giriş çıkışları kontrol edebilirsiniz. Ya da hastanelerde bu sistem sayesinde hasta kayıt için hasta bekleyen hasta sayısı az olduğunu görebilir ve bir parmak okutarak tüm bilgileri getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu sistem bankalarda da kullanılabilmektedir.

Parmak izi okuma sisteminin çalışma mantığı nedir?

Parmak izi okuma sisteminin kullanımı oldukça basittir. Mesela personel örneği ile yola çıkalım. Bir işyerinizde birden fazla personel çalıştırıyorsunuz. Her bir personellinizin parmak izini ilk kurulumu yapılan parmak okuma sistemine tanıtmanız gerekmektedir. Parmak izini okuttuktan sonra sistemle beraber kurulan yazılım programa personelinizin parmak izini görebilirsiniz. Sonra o parmak izine sahip olan personelinizin adını soyadını gibi bilgileri yazılım programına giriniz. Böylelikle sistemi çalıştırmış olursunuz. Ve bundan sonra personeliniz parmak izini okuttuğu zaman direk olarak o kişinin adını soyadını yazılım programında görebilirsiniz. Böylelikle o kişinin işe ne zaman giriş yaptı ya da ne zaman çıkış yaptığı saatleri görebilir ve takip edebilirsiniz.

Parmak izi okuma sisteminin özellikleri nelerdir?

  • Hızlı tanıma ve hızlı geçiş sistemine sahiptir.
  • Personel takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Parmak izi okutma yeterince genişliğe sahiptir.
  • Kart zorunluluğun önüne geçen bir sistemdir.
  • Kolay kurulum ve kolay kullanıma sahiptir.
  • Uzun kablolama sistemi gerekmeyen tamamen internet tabanlı bir sistemdir.

Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak en kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

  • Uzman ekibimizle en kısa zamanda parmak izi okuma sisteminin kurulumunu yapmaktayız.
  • Parmak izi okuma sisteminin arızanın hemen tespitini yapıp ve kısa sürede onarımını yapmaktayız.
  • Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak sizlere en iyi ve en yeni ürünleri sunmaktayız.
  • Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak ürünlerin en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

Parmak izi okuma sistemleri sayesinde en üst düzeyde güvenlik sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda personel takibini rahatlıkla yapabilir ve verimli çalışma oranınız artış görebilirsiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak bu bölgelere hizmet veriyoruz: ………

Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak bizimle 7/24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Leave a reply

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?