Mağaza Ürün Koruma Sistemi

Mağaza Ürün Koruma Sistemi

Mağaza Ürün Koruma Sistemi : Günümüzde avm lerde ve alışveriş merkezlerindeki mağazalarda kullanımı arttığını görmekteyiz. Mağaza ürün koruma sistemi, alarm takılı olan ürünlerin ve üründen alarm çıkarılmadan mağaza çıkmasını engelleyen bir güvenlik sistemidir. Mağaza önlerine kurulan mağaza ürün koruma sistemi ürünlerin üzerinden alarm etiketi çıkarılmadan mağazadan çıkarıldığı anda mağaza koruma sistemi üzerinde bulunan alarm etiketi tespit eder ve alarm vererek devreye girmektedir.

Mağaza ürün koruma sistemleri, radyo frekansı antenleri ile mağazanızda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmış olursunuz. Bu sistem alarm etiketi bulunan ürünlerin hiçbir şekilde mağaza dışarısına çıkarılması engellenir. Yani alarm etiketi sökücü ile çıkarmadığınız sürece o ürün mağaza dışına çıkmasını engeller ve alarm verir. Bu alarm etiketi sökme işlemi tamamladıktan sonra o ürün alarm vermeden mağazadan çıkarılabilmektedir.

Mağaza ürün koruma sistemleri özellikleri nelerdir?

  • Radyo frekansı antenleri ile alarm etiketi ile erişim sağlar.
  • Alarm etiketi üründen çıkarılmadan o ürün mağaza dışarısına çıkarıldığı zaman alarm verir.
  • Kullanım alanları: Tüm mağazalarda kullanılabilir.
  • İstediğiniz kadar alarm etiketi sisteme tanıtabilirsiniz.
  • Ürün hırsızlığın önüne geçerek mağaza güvenliğini en üst seviyeye çıkarmış olursunuz.
  • Mağaza standart ölçüleri ile uyumludur.
  • Alarm sistemi ile çalışmaktadır.

Mağaza ürün koruma sistemleri kurulumu yapan firmalar nelerdir?

Mağaza ürün koruma sistemleri kurulumu yapan firma arıyorsanız tam doğru yerdesiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak mağaza ürün koruma sistemleri kurulumunu yapmaktayız. Ve bu sisteminin kullanımının eğitimini sizlere vermekteyiz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman Bilimnet Güvenlik Sistemleri teknik personellerimiz ile 7/24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Neden Bilimnet Güvenlik Sistemleri firmasını seçmeliyim? Çünkü:

  • Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak mağaza ürün koruma sistemlerde işimizi özenli ve kaliteli iş yapmak en önemli amacımızdır.
  • İstediğiniz herhangi ürün için montaj ve kurulumu tarafımızca yapılmaktadır.
  • Ürünlerimiz her zaman sıfır ve faturalı ürünlerdir. Ve her ürünümüz en az 2 yıl garanti belgesine sahiptir

Mağaza ürün koruma sistemleri sayesinde ürünlerini koruyabilir ve verimli çalışmanız artabilir. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak bu bölgelere hizmet veriyoruz: ………

Fiyat almak ve ürünle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?