Akıllı Video Analiz Sistemi

Akıllı Video Analiz Sistemi

Akıllı video analiz sistemi, topluluğun fazla olduğu yerlerde güvenliğin sağlanması için kullanılan sistemdir. Akıllı video analiz sistemi ile yüksek kaliteli çözünürlük ile küçük ayrıntıları bile kayıt altına alabilmesidir. Video analiz sistemi ile topluluğun fazla olduğu yerlerde (Şehir meydanlarında, hastanelerde, fabrikalarda, kütüphanelerde, okullarda, eğlence merkezlerinde, mağazalarda, kamu binalarda, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde, vb.) kullanılabilmektedir.

Akıllı video analiz sistemleri ile herhangi kötü bir olayda (hırsızlık vb.), olayda oluşan bütün davranışları algılama özelliği ile video görüntülerini analiz eden sistemdir. Hem alarm özelliği ile tüm tehditleri kayıt altına alarak güvenlik sistemini en üst seviyeye çıkmaktadır.

Akıllı video analiz sistemleri ile işyerlerine giren ya da çıkan kişi sayısını ölçebilir veya görüntülerini kayıt altına alabilirsiniz. Ya da bir ticari bir otoparka sahip iseniz bu video analiz sistemi ile kaç tane araç giriş ya da çıkış sayısını ölçebilir veya plakaları okuyabilir veya görüntüleri kayıt altına alabilirsiniz.

Akıllı Video Analiz Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

 • İşyerinize giriş veya çıkış yapan kişi sayısını ölçebilir.
 • Otoparka giriş veya çıkış yapan kişi sayısını ölçebilir.
 • Sistemin kurulu olduğu bölgede kaybolan eşyanızı video analiz sistemi ile rahatlıkla bulabilirsiniz.
 • Hareket algılama özelliği vardır.
 • Plaka tanımlama veya okuma özelliği vardır.
 • Herhangi hareket eden kişinin davranışları veya nesneleri algılama özelliği ile video görüntülerini analiz edebilir
 • Alarm özelliği ile herhangi hareket algıladığında kayıtlı e-posta / e-mail ya da sms olarak bilgilendirme özelliği vardır.

Akıllı Video Analiz Sistemi Kurulumu Yapan Firmalar Nelerdir?

Akıllı video analiz sistemlerin kurulumunu yapan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Biz Bilimnet Güvenlik Ve Personel Takip Sistemleri teknik servisimiz olarak akıllı video analiz sistemleri kurulumunu, akıllı video analiz sistemleri arıza tespitini ve arıza onarımını yapmaktayız. Bunu olabilecek kadar kısa sürede yapmaktayız. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak en kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

Neden Bilimnet Güvenlik ve Personel Takip Sistemleri firmasını seçmeliyim?

 • Uzman ekibimizle en kısa zamanda akıllı video analizi sisteminin kurulumunu yapmaktayız.
 • Akıllı video analizi sisteminin arızanın hemen tespitini yapıp ve kısa sürede onarımını yapmaktayız.
 • Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak diğer alanlarda da olduğu gibi plaka okuma sistemlerinde de işimizi özenli çalışmak ve kaliteli iş yapmak en önemli amacımızdır.
 • Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak kayıt cihazı ürünlerin en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri firması olarak Tüm Türkiye ve Komşu Ülkelere Hizmet veriyoruz

Biz Bilimnet Güvenlik Sistemleri olarak bizimle 7/24 saat iletişime geçebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görüşme Başlat
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?